e-Book plný konkrétních rad a tipů,

které uspokojí dětská bříška a udělají radost maminkám

  • Všímáte si toho, co jiné děti jí a uvědomujete si, že to, co jí vaše dítě, ovlivní celé jeho tělo?
  • Rádi byste, aby vaše dítě jedlo co nejlépe?
  • Chcete, aby vaše dítě s chutí snědlo, co mu nachystáte?
  • Přejete si, aby vaše dítě rozumělo, proč má správně jíst a proč je to důležité?

I já si to přeju!

Proto jsem vytvořila e-Book plný podporujících rad a tipů,

který u nás na trhu dosud chybí. 

Kdo jsem? Hana Křápková, průvodkyně kvalitním jídlem. Nejsem výživová poradkyně, ani nemám gastronomické vzdělání. A i přesto jíme doma pestře, kvalitně, zdravě a co nejvíce přirozeně.

Chtěla jsem, aby moje Stella jedla také jako my. Tak, abychom u jídla měli pohodu a ne se stresovat s každým soustem.

Je úžasné, jak děti přebírají návyky nás dospělých a jak jsou našim dobře odrážejícím zrcadlem nejen v jídle. Jako by věděly, že nám mají předávat zpětnou vazbu.

Děti, hurá na jídlo!

je e-Book plný:

  • praktických rad a tipů
  • srovnání konkrétních potravin na trhu
  • kvalitních informací
  • receptů pro všechny generace

A co víc? Tipy převedené do praxe zajistí spokojená bříška vašich ratolestí a úsměv na vašich tvářích z radosti nad vaším jedlíkem.

K e-Booku

Děti, hurá na jídlo!

 se na vás navíc těší i tyto 3 skvělé bonusy

Kuchařka nejen pro děti

Kuchařka nejen pro děti obsahuje 20 receptů + další konkrétní praktické obměny a rady. V receptech jsou použity kvalitní a zdravé varianty surovin. Jsou vhodné i pro naše nejmenší.

Kuchařka v hodnotě 148 Kč je pro vás k e-Booku ZDARMA

Pohádka O Cukrové princezně

Pohádka pro nejmenší dětičky i větší školáky. Pohádkovou a hádankovou formou je dětem podána informace o škodlivosti cukru a prospěšnosti zeleniny a ovoce.

Pohádka v hodnotě 83 Kč je pro vás k e-Booku ZDARMA

Pracovní listy nejen pro děti

Pracovní listy na poznámky k e-Booku. Úkoly a tvoření pro nejmenší, až po ty větší.

Pracovní listy v hodnotě 29 Kč jsou pro vás k e-Booku ZDARMA

Jsem maminkou desetiměsíční holčičky, denně jí připravuji (spíše intuitivně než podle nějakých návodů) příkrmy a denně tápu, jestli jídlo, které dceři podávám, je vyvážené a zdravé. Vím, že Hančinou vášní je právě jídlo a zdravý přístup k němu, a tak jsem měla důvěru, že e-book bude stát za to a pomůže mi leccos objasnit. A víte co? Nespletla jsem se. Teď už přesně vím, jak má vypadat ideální strava pro mé dítě, co podávat a čeho se vyvarovat. Hanka vše dává jasně a srozumitelně do souvislostí, doplňuje obrázky a vlastními příklady. To jsem přesně potřebovala! Pokud jste ve stejné situaci a také chcete, aby vaše děti dobře a zdravě jedly a zároveň si nejste úplně jistí, jak na to, doporučuji koupit e-book Děti, hurá na jídlo! Najdete v něm vše, co potřebujete." Nadchl mě také bonus kuchařky, kde jsou konkrétní recepty.
Janita UrbanováJemná síla ženství
Jsem máma 2-letého Kubíčka, který bohužel od jistého času začal být "nejedlíkem". Jako každá máma i já jsem se tím trápila, respektive trápím doteď. Jsem moc ráda, že jsem se dostala k e-Booku od Hanky, kde jsem se dozvěděla, jakou může mít nechutenství příčinu a já ji můžu začít řešit. Mimo jiné jsem si osvětlila, jaký je rozdíl mezi chemicky zpracovaným jídlem a tím domácím a v neposlední řadě mě potěšily recepty, ze kterých jsme s Kubíčkem už některé vyzkoušeli a měli velký úspěch. No a pohádka nakonec je třešničkou na dortu autorky. e-Book vřele doporučuji pro stávající i nastávající maminky! Děkuji, Hani!
Katarína Drončovskárodičovská dovolená