Termíny, cíle a strach z neúspěchu? Tak takhle už ne!

Dnes mám pro vás článek o tomto krasavci, na kterého jsem neskutečně pyšná. Řeknu vám, proč jsem si původně sama pro sebe vytvořila e-plánovač, který je jiný než klasický diář a proč jej tak ráda používám.

Jak to všechno začalo?

Jako bývalá manažerka jsem byla zvyklá na termíny, na jejich dodržování, přesné plánování, stres při dokončování projektů. Práci přes noc, do vypjetí všech sil, aby se vše stihlo do termínu. Vždy jsem používala 3 systémy. Velký papírový diář na týdenní bázi v rozměru 50×60 cm, který jsem měla neustále pod rukama na pracovním stole hned u počítače. Další papírový diář jsem nosila v tašce pořád při sobě, tím pořád rozumějte i na soukromé schůzky. A dále jsem si ještě plánovala do diáře v mobilu.

Moje diáře byly nudné, ale hlavně stresující. Jen termín, čas, termín, čas, termín s černým vykřičníkem, termín s třemi červenými vykřičníky, pracovní večeře, z které jsem měla osypky už měsíc předem.

Dnes už se tomu směju. Díky, ale už nikdy.

Změna byla krásná

Když jsem se rozhodla, že od základu změním svůj životní styl a začnu žít zdravěji, věděla jsem, že budu muset podniknout konkrétní kroky ke změně. Ale také jsem věděla, že nechci tlačit na pilu, že nepotřebuji konkrétní termíny, které by mě stresovaly a halvně že se nemusím nikomu zpovídat, proč ještě nemám hotovo, jen sama sobě. A už jsem nechtěla mít diář plný vykřičníků a zakroužkovaných termínů červeným fixem.

Ale věděla jsem, že nějaký plánovač potřebuji. Ale takový, který mě bude bavit, motivovat a nakopávat a ne prudit.

A pak jsem přemýšlela dále, jak podpořit vás na vašich cestách za změnou, jak vás motivovat a vést. A že i vy si zasloužíte dělat konkrétní kroky s radostí a ne ve stresu.

A tak jsem vytvořila motivační e-plánovač, který je určen pro každou ženu, která chce žít zdravějším životním stylem a je ochotna udělat ve svém životě změny.

A já věřím, že motivační e-plánovač Žij zdravě s Hankou vám skutečně pomůže na vaší cestě, kterou jsem já už sama prošlapala.

Co vám motivační e-plánovač přinese?

  • radost z konkrétních změn a kroků, které budou naprosto přirozené a v potřebách vašeho tempa
  • 12-měsíční podporu a motivaci, která vás dovede k vašemu cíli
  • naučí vás mít ráda hlavně sama sebe a mít samu sebe na prvním místě
  • čas pro sebe, odpočinek a relax

Motivační e-plánovač je novinkou pro vás, zatím dělá radost pouze mě, ale věřím, že stejně tak jako dobře slouží mně, bude sloužit i vám. Budu vám každý den po celý rok oporou a věřím, že vás s pomoví něho dovedu do vysněného cíle.

Vím, že motivační plánovač není pro všechny z vás, že každá to máme trošku jinak. Také proto jej posílám ženám, které to se změnou myslí vážně, a hlavně těm, které jsou ochotné udělat konkrétní kroky v praxi. Pokud mezi ně patříte právě VY, najdete ho tady.

 

Ať vám dělá radost a pomůže vám se změnou stejně jako pomohl mně!

Hanka

,,Pomáhám lidem připravit si jídlo, aby jim bylo dobrým sluhou a ne zlým pánem a zároveň ukazuju, jak lze propojit zdravé tělo se zdravou myslí. Jsem šťastná maminka, milující manželka, která celý profesní život něco prodávala. Spojuji 4 témata do jednoho celku – jídlo, pohyb, bylinky a homeopatii.'' Můj příběh si přečtěte tady >> Jsem autorkou eBooku Jak být efektivní v kuchyni. eBook si můžete stáhnout zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • JÍDLO – dobrý sluha, zlý pán

    Objevte, jak může být eBook dobrým sluhou k vaší vysněné postavě přes jídlo, které máte rádi.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: