Projekt

ŽIJ ZDRAVĚ S HANKOU

„Naše tělo je to jediné, s čím jsme se narodili, s čím po celý náš život denně žijeme a také to jediné, co si s sebou z našeho života odneseme. Starejte se o něj s láskou, jak nejlépe umíte a s laskavostí.“

Hanka Křápková

Autorka projektu

3 klíčová témata projektu

ŽIJ ZDRAVĚ S HANKOU

1. ZDRAVÁ STRAVA

Myslím si, že je moc důležité, co do svého těla dáváme a že je potřeba pečovat o něj nejdříve vevnitř. Základem spokojeného těla, ale také psychické pohody je zdravé střevo. Ukazuji ženám, jak si můžou najít k zdravému jídlu lásku a vybrat si to nejlepší pro své tělo.

2. PŘIROZENÝ POHYB

Každý ve svém životě potřebuje pohyb a důležité je, aby nás pohyb hlavně bavil. Pohyb je důležitý nejen pro naše tělo, ale také pro naši psychickou pohodu. Učím ženy, jak si najít vhodný pohyb přirozenou cestou.

3. HLAVA

Jedna věc je téma zdravé stravy, druhá přirozený pohyb, ale na začátku všeho je naše hlava. Pokud nezačneme se změnou v ní, nezmění se nic.

Můj příběh

Rok 2015: Láska prochází žaludkem

Stěhujeme do našeho nového domu. A já jsem spokojená ve svém těle. Po letech trápení jsem si konečně našla cestu ke svému tělu. Konečně si můžu koupit oblečení, které se mi líbí a ne to, které má splnit svoji funkci - zakrýt špeky. Jídlo jím, které chci a konečně nepočítám kalorie.

Celý můj příběh je TADY.

Rok 2018: Kniha Žij zdravě s Hankou

Už na střední jsme si psaly s kamarádkou knihu formou dialogů. Pak jsem začala psát knihu s tématem falešného finančního světa, ve kterém jsem se dva roky pohybovala, ale nějak mě to nebavilo a pár stránek skončilo v koši.

A pak jsem se jednoho dne s půlroční dcerou spící v postýlce rozhodla, že sepíšu celý můj osobní příběh a dost intimně. Knihu si za dva roky přečetlo už téměř 3 000 žen a vy se k nim můžete přidat TADY.

Rok 2019: První online kurz

Očistěte svoje tělo za 21 dní

Při mé praxi jsem se rozhodla, že je potřeba jít co  nejvíce do hloubky.  Tento kurz je velmi oblíbený a má za sebou již dva velmi úspěšné ročníky, kterými prošlo 150 žen.

Další 3. ročník startuje v březnu 2021

Rok 2020: Komplexní online kurz

Žij cukrfrí s Hankou

Když jsem po více jak roce na cukrfrí dostávala opakovaně dotazy ohledně mého životního stylu, rozhodla jsem se, že pouhé odpovědi nestačí a tak vznikl komplexní online kurz o životě bez cukru.

V prvním ročníku jim úspéšně prošlo několik desítek žen. Informace o kurzu si můžete přečíst TADY.