4. ročník startuje 21. března. Zavírám přihlášky!

Online kurz

OČISTĚTE SVOJE TĚLO ZA 21 DNÍ

Naučte se, jak očistit Vaše tělo během 21 dnů!

Ke kurzu navíc dávám i 3 hodnotné BONUSY

V tomto roce otvírám jediný a zároveň poslední běh kurzu, přihlásit se můžete do 18.3.2021. 

Existují jednoduché postupy, jak očistou podpoříte svoje tělo, které vás budou bavit a zvládnete je za pár minut denně.

V TOMTO KURZU VÁS JE NAUČÍM!

Dejte si za odměnu žít v takovém těle, ve kterém se budete cítit skvěle.

Sníte každoročně o tom, že už byste konečně po zimě mohly nakopnout svoje tělo? ANO, snít umí každý 🙂

Co letos přejít od snění k činům a začít konat?

Pusťte si krátké video, řeknu vám, jak i vy můžete letos udělat něco pro své tělo navíc:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co díky kurzu získáte?

 • Spolehlivého průvodce vnitřní, vnější, ale také psychickou očistou
  Odnesete si očištěné tělo zevnitř, zvenku, čistou hlavu, ale také své okolí i vztahy
 • Praktické návody ve videích krok za krokem
  Získáte konkrétní návody a postupy, které mám již po několik let odzkoušené sama na sobě a vím, že fungují
 • Procedury
  které vás budou bavit
 • Inspirativní jídelníček
  bohatá dávka tipů na každý den
 • Inspiraci a povzbuzení
  Stejně naladěné ženy, nová inspirace, odvaha zkoušet nové věci
 • Úkoly, kroky a tipy
  na každý den konkrétní úkoly, kroky a tipy, které vás postupně dovedou k cíli

A JAK TO BUDE VYPADAT NA KONCI KURZU?:

 • Budete mít jasno v tom, jak vaše tělo funguje, co potřebuje a co vám svými každodenními projevy říká.
 • Vytvoříte si návyk, jak s radostí pravidelně a správně pečovat o své tělo, abyste se v něm cítila skvěle. Od správného jídla až po rozmazlovací péči navíc.
 • Pochopíte, jaké změny potřebujete udělat ve svém jídelníčku a dokážete si ve stravě hlídat to, co vašemu tělu prospívá. Najdete nové potraviny i chutě, které si zamilujete.
 • Pochopíte vliv chuti a dostanete do ruky konkrétní nástroje, jak nenechat chutě, aby vaše tělo ničila.
 • Uvědomíte si, jak mocná je v péči o tělo vaše hlava.
 • Pochopíte, jak vznikají problémy ve Vašem těle a jak jim předejít.

Navíc si odnesete spoustu dalších praktických souvislostí a konkrétních vychytávek, které můžete začít okamžitě používat. Osobně vás na cestě kurzem maximálně podpořím.

Kurz jsem sestavila prakticky na základě osobních zkušeností a vytvořila jsem ho akčně tak, aby Vás bavil a vím, že výsledky a změny ucítíte na vlastním těle již během kurzu. Věřím, že právě to pro vás bude motivace ve změně návyku vytrvat a svému tělu věnovat efektivních pár minut denně.

Předám vám to nejdůležitější, co mně i mým klientkám za posledních několik let v péči o tělo funguje. Získáte konkrétní návody a vyzkoušené techniky a postupy, jak svému tělu dopřát každý den to, co potřebuje. Vaše tělo nemusí vypadat zcela dle Vašich představ, ale Vy můžete ovlivnit, jak se v něm budete cítit.

Pocity po skončení očisty jsou skvělé, i když jsem vše nedodržovala na 100%. Po očistě si určitě ponechám některé návyky, zůstanou mi recepty a budu častěji zařazovat zeleninová jídla. Častěji si budu dělat i ranní a obědová Smoothies, chutnají mně a zasytí. Nevrátím se už k bílému pečivu, zůstanu u čistě žitného, stejně jako u těstovin. Taky se nevrátím k bílému cukru. Příjemný bonus očisty jsou 2 kg dole a 2% tuku dole. Chtěla bych ti Hani poděkovat. Očista byla opravdu nenásilná a rozumná, dokonce i manžel (doktor), který nejdříve kroutil hlavou, co to chci držet, postupně uznával, že to má hlavu a patu a neprotestoval ani u jednodenního půstu, který jednou až dvakrát do roka budu také pravidelně dodržovat.
Barčarodičovská dovolená
Z očisty jsem doslova nadšená. Naučila jsem se v 55 letech jíst zdravě, vařit jídla, která mi chutnají a na která se dokonce těším. Čistící návyky si ponechám a budu pokračovat dále. Očista není drastická a dala se v pohodě zvládnout. Super byl každodenní motivační email s jasnými kroky, co daný den dělat a pokud jsem nechtěla, nemusela jsem. Vybrala jsem si jen to, co vyhovuje mně. Do svého života jsem také zapojila více pohybu a denně zvládám s přehledem 10000 kroků. Děkuji Haničce, že mi ukázala, že to jde v každém věku a s radostí.
Vlaďkaúčetní
Jsem ráda, že jsem očistou prošla, i když sólo a ne v tempu skupiny, potřebovala jsem svůj čas. Byla jsem doslova závislá na cukru, různé sladkosti, koláče u mě byly na denním pořádku. Teď už mám půl roku po očistě a stále se držím, aniž bych nějak trpěla. Už nemám nezvladatelné chutě na sladké.
Pavlamanažerka nadnárodní firmy

Samotný online kurz startuje 21. března 2022.

A i když teď máte třeba ještě čas, než se brány kurzu zavřou, z vlastní zkušenosti vím, že některé věci je dobré udělat HNED.

Protože později se dostaví strachy a obavy z toho, že to nezvládneme. A tak se často z NĚKDY stává NIKDY.

Další příležitost bude nejdříve V BŘEZNU 2023!

Kurzem provádí

HANKA KŘÁPKOVÁ

Jsem autorkou projektu Žij zdravě s Hankou a učím ženy, jak změnit postoj k vnímání svého těla. Mám několikaleté zkušenosti v oblasti stravování.

Zvu vás srdečně do kurzu očisty, ve kterém vám ukážu, jak si můžete ve svém těle užívat. Provedu vás krok za krokem, aby vaše tělo plesalo blahem a udělala jste pro něj něco navíc.

OBSAH KURZU

a jednotlivých témat

Téma #1: Vnitřní očista

Zdravé střevo je základem zdravého těla. Naučíte se jak podpořit čistící procesy ve Vašem těle a co můžete dělat denně pro svoje tělo navíc.

Téma #2: Vnější očista

Pochopíte, proč tělo zvenčí je opravdu až na druhém místě, ale také jaké očistné procedury mu můžete dopřát navíc a přitom z pohodlí domova.

Téma #3: Hlava

Naučíte se, jak pracovat s hlavou, jak vaše okolí a prostředí působí na Vás samotnou a jak moc je to důležité pro Vaši psychiku a tím pádem i Vaše tělo. Podíváme se do hloubky toxickým vztahům.

Jaká je cena komplexního know-how, které Vám předám a mojí osobní podpory?

Získáte ode mě:

 • videa
 • praktické úkoly
 • vzdělání v oblasti očisty
 • 3 hodnotné BONUSY
 • praxí osvědčené postupy
 • inspirativní jídelníček na každý den
 • skupinu stejně naladěných žen
 • a především moji osobní každodenní podporu ve facebookové skupině po dobu celých 21 dnů.

Cena 21-denního online kurzu je 990 Kč

Chci, aby vaše péče o tělo fungovala na maximum a pochopila jste často neznámé souvislosti. Proto jsem pro vás připravila  navíc tři jedinečné a velmi hodnotné 

BONUSY

BONUS #1:

INSPIRATIVNÍ JÍDELNÍČEK

Skvělá specialitka, díky které se můžete inspirovat, co každý den po dobu očisty jíst a nemusíte vymýšlet, co si každý den připravit.

Najdete v něm 3 konkrétní jídla na každý den.

BONUS #2:

PODPURNÉ CVIČENÍ

Unikátní cvičení, které podpoří očistné procesy v těle.

Toto cvičení nejen, že posílí očistu a Vaše svaly, ale posílí zejména Vaši mysl.

BONUS #3:

OČISTA PODLE ČÍNSKÉ MEDICÍNY

Skvělá metoda o souvislostech očisty a tradiční čínské medicíny.

Tahle se Vám bude zejména líbit.

A jak bude kurz probíhat?

Kurz probíhá online, po zaplacení získáte přístupy do členské sekce. Každý den po dobu 21 dnů se Vám otevře jeden konrétní krok.

Kurz si můžete pustit odkudkoli, kde máte přístup k internetu (z počítače, tabletu nebo mobilu). Nemusíte být online v předem určený čas, můžete si daný krok otevřít kdykoli budete mít prostor.

Přístupy do členské sekce vám zůstávají a k jednotlivým krokům se můžete vracet podle vašich možností a potřeb v momentě, kdy se vám to bude právě hodit.

S kurzem získáváte přístup do uzavřené facebookové skupiny, ve které získáte moji osobní podporu, odpovědi na vaše otázky i zpětnou vazbu.

V roce 2022 otvírám JEDINÝ START tohoto kurzu.
Společně začneme v pondělí 21. března 2022.

Kurz pro rok 2022 začneme společně v pondělí 21. března 2022 a přihlášky jsou otevřené do čtvrtku 17. března. Další možnost vstoupit do kurzu v tomto roce nebude.
Jelikož si zakládám na spokojenosti mých zákazníků, dám vám 7-denní garanci vrácení peněz.

Pokud zjistíte, že jste se se vstupem do kurzu ukvapily nebo zkrátka nesplňuje vaše očekávání, napište mi e-mail.A já vám na něj odpovím, že peníze vracím zpět.


? Nejčastější otázky ?

Můžu se přihlásit do kurzu, i když kojím nebo jsem těhotná?

ANO. I pro vás tento kurz je. Nejedná se o žádnou hladovku, ani dietu. Vaše tělo i samo detoxikaci dělá. Pokud máte v sobě nějaké plísně, máte výražku, výtoky, pak je plné těchto neduhů i vaše dítě. Pakliže se budete čistit vy, bude se čistit i vaše dítě.

Co když nestihnu start kurzu nebo neudržím jeho každodenní tempo?

To vůbec nevadí. Jedná se o e-mailový online kurz, tzn. veškeré maily s postupy, kroky, materiály budete mít doživotně k dispozici a můžete se tak ke kurzu kdykoliv vracet. A klidně můžete začít i později než 1.5.

Nemám Facebook a nechci si ho kvůli kurzu zakládat.

Nemusíte. Facebook ke kurzu není potřeba. Skupina na FB bude zřízena a není povinnost v ní být. Důležitý je pro vás e-mail, v něm budete mít všechny informace, konkrétní kroky, postupy a úkoly.

Kurzem jsem prošla už vloni. Bude letos v něčem jiný?

ANO. V kurzu budou zcela nové metody a budou v něm další nové tipy a půjdeme ještě více do hloubky. Bude probíhat ve formě členským sekcí, kdy získáte vlastní přístupy do online prostoru, kde se Vám to bude líbit a budete jej moc využívat už navždy.