ŽIJ ZDRAVĚ S HANKOU

Kniha o vědomé lásce k tělu

Hana Křápková

Díváte se obdivuhodně na postavy kolemjdoucích žen, ale na tu svoji už ne, nebo ji nemáte ani ráda?

Stojíte před skříní s oblečením a nemáte chuť si vzít na sebe vůbec nic,  protože si myslíte, že vaší postavě nic nelahodí?

Stává se vám, že nemáte chuť na žádný pohyb?

Představte si, že si sama pro sebe řeknete, že svoje tělo milujete.

Kniha inspirovala

UŽ VÍCE NEŽ 2 800 ŽEN

Jako bývala trenérka a výživová poradkyně jsem byla zpočátku skeptická, jestli se v Hančině knize dozvím něco nového. Zpětně se za tuhle myšlenku stydím a připomínám si, že pokory není nikdy dost. Hanka se dělí o svůj příběh, své zkušenosti a super praktické tipy, které ale nikomu nevnucuje jako jedinou pravdu. Kniha je navíc úžasně motivační. Donutí vás doslova zvednout zadek a jít ven, dýchat čerstvý vzduch, užívat si život, hýbat se, v jídle nehřešit, vylézt na kopec, uklidit si v sobě i kolem sebe, přehodnotit svoje priority, a to všechno s úsměvem a radostí. Samotné se mi tomu těžko věří, ale po dočtení jsem se dokonce dobrovolně a s chutí pustila do vaření a úklidu kuchyně.
Martina Heššperkařka textů, www.sperkarka-textu.cz
Knihu jsem dostala jako dárek a v podstatě jsem měla sesterskou povinnost si ji přečíst. Jelikož sport, pohyb, příroda a dobré jídlo ke mně patří, a ač jsem knihu otvírala s velkou hrdostí na svou sestru, neočekávala jsem, že se v ní dočtu něčeho pro sebe inovativního. Překvapilo mě, kolik inspirativních myšlenek jsem v ní našla. Kapitola za kapitolou mě donutila zamyslet se nad sebou, svým životem a svými prioritami. Odnáším si z knihy pro mě zásadní poselství: "myslet pozitivně, smýšlet pozitivně o sobě a jako maminka dvou dětí se nebát dát si sebe samu na první místo". Trochu jsem se zastyděla při čtení kapitoly "Příroda kolem mi není lhostejná" a vím, že odteď budu dělat pro životní prostředí víc, než jen třídit odpad. Kniha je napsaná čtivě, Hanka v ní sdílí svůj osobní příběh a dává praktické rady a typy založené na vlastní zkušenosti, které vás doslova donutí k akci a zaručeně vám vykouzlí úsměv na tváří:-)
Pavla M.mateřská dovolená
Hanku znám většinu svého života, prošly jsme spolu z dětských let přes divokou pubertu až do současnosti, kdy každá máme svou rodinu, své děti. Za tu dobu se naše cesty více či méně rozdělovaly a zase sbíhaly. Nikdy jsme však nepřestaly být blízkými kamarádkami, vždy jsme jedna o druhé věděly a i když jsme se potkaly třeba po půl roce, vždy jsme tak nějak plynule navázaly tam, kde jsme při posledním setkání skončily. Prostě přátelství na celý život. Hančina láska k vaření, která postupem času vyústila ve vlastní blog, pro mě nebyla nijak překvapivá, kolikrát ještě na studiích jsem měla možnost zažít, jak výborná kuchařka a pozorná hostitelka je. Následovaly další Hančiny aktivity, ve kterých jsem jí vždy fandila a pořád fandím a jejichž pomyslným vrcholem a spojením se stalo vydání vlastní knihy o vědomé cestě ke zdravému životnímu stylu. Ani na minutku jsem nepochybovala, že bych si snad knihu nekoupila. Je to přece kamarádka a podpořit ji je pro mě důležitější než se zabývat tím jaký a zda vůbec nějaký přínos pro mě její kniha bude mít, když autorku znám jako svoje boty. Omyl! Ve své knize je Hanka opravdu velmi otevřená, upřímně se čtenáři sdílí své niterné pocity a myšlenky, nebojí se ani vlastní sebereflexe, přiznání svých chyb a selhání. Už proto stojí kniha za přečtení, protože všichni občas selháváme a chybujeme, a kniha ukazuje nejen to, že v tom nejsme sami, ale především to, že nikdy není pozdě začít věci ve svém životě měnit. Nesmím opomenout celou řadu užitečných rad a tipů, které v knize najdete a které (alespoň v mých očích) splňují to podstatné - jsou konkrétní. Už proto je dobré mít knihu vždy po ruce. Kniha Žij zdravě s Hankou je nejen osobní zpovědí autorky, je také praktická, je chápavá, je motivační. A já jsem velmi ráda, že ji mám ve své knihovně.
Venďa U.personalistka

Žít kvalitnější život není složité.

Když budete spokojená vy, pak bude spokojené i vaše okolí. Jak jste na tom vy?

CO VŠECHNO S KNIHOU ZÍSKÁTE?

  • RELAX a ČAS jen pro sebe.
  • POCHOPENÍ, že i vaše tělo je krásné a INSPIRACI, jak k tomu dojít.
  • KONKRÉTNÍ TIPY, jak jíst, jak začít s přirozeným pohybem nebo jak jít příkladem svým dětem.
  • CHUŤ pustit se do nových věcí a JÍT do akce
  • KNIHU, která si zaslouží místo ve vaší knihovničce.
  • POTĚŠENÍ, že jste udělala první krok ke změně chápání vlastního těla
  • ODVAHU mít sebe samu jako prioritu a NÁVOD, jak na to.
  • SEBEVĚDOMÍ, které vám dodá láska k vašemu tělu

A hlavně, jak si své běžné dny s radostí UŽÍVAT!

Kdo je Hanka?

Jsem vášnivá kuchařka, instruktorka fitMAMI a velká milovnice přirozeného pohybu. Jsem také milující manželka, šťastná maminka, cestovatelka a věřím homeopatii.

Učím ženy, jak se naučit vnímat lépe svoje tělo a ukazuji jim cesty, jak toho docílit prostřednictvím lásky k jídlu, přirozeného pohybu a hlavně sebe samých.

Moje poznání ovlivnily pracovní pozice, bývalý vztah a osobní zkušenosti, jak jsem se chovala ke svému tělu.

Denně se bavím s ženami o návycích ve stravování, pohybu a celkově životním stylu a vnímám, co je trápí. Jsem vděčná, že můžu ženám kolem sebe pomáhat ke spokojenějšímu a kvalitnějšímu životu.

Sdílím s vámi svůj osobní příběh cesty ke spokojené postavě. Věřím, že předání osobní zkušenosti může pomoct i vám. Zvu vás na vlnu plnou inspirace.

Ukážu vám, že i vy můžete svoje tělo milovat.

I vy si denně můžete dopřát kvalitní jídlo, přirozený pohyb, čas pouze pro sebe a s vašimi nejbližšími. I vy si můžete každý svůj den užít.

I vy můžete žít zdravější a kvalitnější život, když budete chtít.

A kdy je ten správný čas začít?

PRÁVĚ TEĎ.

A na co se můžete v knize těšit?

Věřím, že vám kniha bude inspirací a pomůže vám k vaší větší spokojenosti.

Stačí se jen rozhodnout.

Stačí udělat první krok právě teď.