Jak probíhá kurz Očistěte svoje tělo za 21 dnů?

Často mi chodí otázka, jak vlastně probíhá online kurz Očistěte svoje tělo za 21 dnů? Jak to probíhá online? Musím někde být v určitý čas? Je nutné vše stihnout za 21 dnů? Co když zrovna během kurzu nebudu moct? Co když mi nějaká procedura nebude vyhovovat? Pojďme si tedy na tyto otázky odpovědět.

Jak to probíhá online?

Jako člen online kurzu Očistěte svoje tělo za 21 dnů dostanete přístupové údaje do členské sekce. Do té se přihlásíte odkudkoliv, kde máte připojení na Internet a z jakéhokoliv zařízení.

Kurz Očisty probíhá 21 dnů, každý den je zaměřen na 1 krok plus každý den obsahuje doporučený jídelníček na ten daný den.

Za těch 21 dnů očistíme doslova všechno – Vaše vnitřní tělo, vnější tělo, hlavu, ale také vztahy a prostor kolem Vás.

Tyto kroky a úkoly jsou buď ve formě videí nebo ve formě textů, které jsou velmi přehledné a čtivé.

Takto to vypadá po přihlášení do členské sekce online kurzu Očistěte svoje tělo za 21 dnů:

Jednotlivé kroky jsou vždy popsány velmi detailně, často i s doprovodným videem:

Výhodou online kurzu je, že Vám nic neunikne

Můžete se totiž k jednotlivým krokům, dnům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, až budete chtít, zeptat se mě nebo ostatních žen v kurzu, protože k němu vždy patří i uzavřená skupina na Facebooku.

Navíc je vše uděláno s respektem k vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě.

Musím někde být v určitý čas?

Vše probíhá online formou videí a textů. Nemusíte tedy být někde na čas, potřebujete pouze počítač, či jiné nařízení a přístup k Internetu. Jednotlivé kroky se uvolňují každý den, ale je na vás, kdy si je projdete. Někomu to vyhovuje hned po ránu, někdo usedá ke kurzu po večerech, někdo až o víkendech a někdo klidně až po oficiálním skončení celého kurzu.

Tempo je ve vašich rukách, stejně jako čas, ve kterém kurzem procházíte. Přístupy do kurzu máte navždy.

Je nutné vše stihnout za 21 dnů?

Vůbec ne. Jak jsem už psala výše, ke kurzu máte přístupy navždy. Takže pokud třeba v průběhu kurzu odjedete pryč a nebudete se mu moct věnovat, budete mít méně času z důvodu práce nebo z jakéhokoli jiného důvodu prostě nebudete stíhat, nic se neděje.

Kurz jednoduše dokončíte vlastním tempem. O nic nepřicházíte. Pořád máte po ruce mou osobní podporu a odpovědi na dotazy a podpůrnou skupinu na Facebooku.

V minulých ročnících spousta žen dokončila kurz ihned a spousta dalších třeba až za půl roku.

Všechno má svůj čas. I když samozřejmě nejlepší je využít akční energie v rámci skupiny a dělat jednotlivé kroky s ostatními, protože vás to posunuje vpřed, motivuje a hlavně v jednom čase řešíte to stejné. Jste na jedné vlně.

Co, když mi nějaká procedura nebude vyhovovat?

I to se může stát a je to naprosto v pořádku. Můžete si u některých kroků vybrat z více možností a některé nemusíte dělat vůbec, vše se bude odvíjet od Vašich pocitů.

Co všechno zahrnuje cena kurzu?

Cenu kurzu jsem nastavila na STOKORUNU za den. Je to částka, na kterou si tento kurz cením. Denně budete mít konkrétní úkol, který budete mít čas zpracovat dle své vlastní potřeby. Mám pro Vás videa, uzavřenou skupinu na Facebooku, kde můžete cokoliv k tématu sdílet s ostatními ženami.

Máte vlastní přihlašovací údaje do uzavřené členské sekce, kam se nikdo jiný nedostane. Máte k dispozici doživotní vstup do této členské sekce i se všemi aktualizacemi, které v budoucnu provedu.

Mám pro Vás připravené 3 hodnotné BONUSY – inspirativní jídelníček na každý den, podpůrné očistné cvičení ataky navíc metodu podle čínské medicíny.

A nakonec to nejdůležitější a nejvíc. V ceně je moje osobní podpora na denní bázi po celých 21 dnů. Jsem Vám k dispozici pro dotazy, konzultace, rady, prostě pro všechno, co budete ke kurzu potřebovat. Jen konzultační hodina se mnou stojí 500 Kč, tady mě máte k dispozici 21 dní v ceně kurzu.:-)

Co Vám napsat závěrem? Že se na Vás moc těším v kurzu.

DO KURZU TUDY

,,Pomáhám lidem připravit si jídlo, aby jim bylo dobrým sluhou a ne zlým pánem a zároveň ukazuju, jak lze propojit zdravé tělo se zdravou myslí. Jsem šťastná maminka, milující manželka, která celý profesní život něco prodávala. Spojuji 4 témata do jednoho celku – jídlo, pohyb, bylinky a homeopatii.'' Můj příběh si přečtěte tady >> Jsem autorkou eBooku Jak být efektivní v kuchyni. eBook si můžete stáhnout zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.