Očkování pro miminka

Tak a je to tady….Dnes jsem na tuto otázku nebo spíše oznámení od paní doktorky byla nachystaná a taky jsem měla připravenou odpověď. Protože…kdo je připraven, není překvapen 🙂

Moje malá holčička má teprve 8 týdnů, krásně prospívá, je plně kojená, u doktorů ani nepípne, prostě je to taková moje malá pohodářka, můj největší poklad, který mi změnil celý svět a pohled na něj. A já nyní stojím před otázkou, kterou mám už ale dávno promyšlenou očkovat, ale co nejméně a co nejpozději.

Očkovat – ANO nebo NE?

Jasno mám dávno, očkovat budu, ale pouze ´povinné´ vakcíny a s odkladem, jak nejdéle to půjde. Je hodně názorů dnes na tohle kontroverzní téma, já už jej řeším pár let. Ještě před několika lety, kdy jsem byla bezdětná, jsem byla rozhodnutá neočkovat vůbec, dyť můj synovec má 10 let, není očkovaný na nic a je to naprosto zdravé dítě, ale…

Můj názor se změnil s příchodem mého vlastního miminka, respektive se změnil po tom, co jsem si zjistila, že i soukromá školka, do které budu chtít Stellinku dát nepřijímá děti bez očkování a navíc v dnešní době s příchodem různě se potulujících skupin a individuí v naší společnosti přece jen to základní očkování dám, navíc když s manželem rádi cestujeme a plánujeme na tom nic neměnit.

Paní doktorka mi dnes oznámila, že Stellinku naočkuje za měsíc, v jejich 3 měsících, tak jsem jí řekla, že to v žádném případě a v pohodě jsem se domluvila na protáhnutí minimálně na 6 měsíců, já chci odklad až na 10 měsíců pro první dávku hexavakcíny. Dnes už naštěstí platí i pro ČR schéma 2+1, takže to v klidu do 18 měsíců stihneme. Už před narozením Stellinky jsem vybírala paní doktorku, která s tím nebude mít problém a ´nejede dle kalendáře´. Z poradny jsem odcházela spokojená.

Jak už jsem psala výše, kdo je připraven, není překvapen, tak se připravím, respektive Stellinku na očkování. Dají se dát homeopatika už před očkováním, aby se tělo připravilo, stejně tak po očkování na pročištění toho malinkého tělíčka.

Homeopatika vhodná po očkování

Po očkování

Acidum Sulphuricum 5 CH nebo 9 CH – stačí jedna kulička týden po očkování a jedna kulička 14 dní po očkování. Po podání se může vyskytnout rýma jako čistící reakce.

 

Ať už své děti očkujete nebo ne a názor na to máte jakýkoliv, tak Vám přeju hlavně děti zdravé a ať je Vaše rozhodnutí správné. Jak to máte s očkováním Vy? Dejte vědět, budu ráda.

,,Pomáhám lidem připravit si jídlo, aby jim bylo dobrým sluhou a ne zlým pánem a zároveň ukazuju, jak lze propojit zdravé tělo se zdravou myslí. Jsem šťastná maminka, milující manželka, která celý profesní život něco prodávala. Spojuji 4 témata do jednoho celku – jídlo, pohyb, bylinky a homeopatii.'' Můj příběh si přečtěte tady >> Jsem autorkou eBooku Jak být efektivní v kuchyni. eBook si můžete stáhnout zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.